28009 ZABAWNE TWARZE

8059591428009

Nowy produkt

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
10 5% Do 29,50 zł

Więcej informacji

28009 ZABAWNE TWARZE

Ważne jest, aby dzieci nauczyły się rozpoznawać własne emocje i nauczyły się czytać je z twarzy. Ta gra polega na tworzeniu zabawnych twarzy i za każdym razem łączenie ich z inną emocją.

Pudełko zawiera:

• 4 deski licowe

• 48 części twarzy (wszystkie wymienne), w tym: 6 par oczu, 6 nosów, 6 par brwi, 6 ust, 6 policzków

• 18 kart wyrażania/emocji (rewers karty w kolorze czerwonym, żółtym lub niebieskim)

EMOCJE

Gra przedstawia sześć różnych emocji - radość, smutek, obrzydzenie, zaskoczenie, przerażenie, złość - w trzech różnych wersjach kart ekspresji.

EMOCJE BINGO 2 do 4 graczy

Wybierz sześć dowolnych kart ekspresji/emocji, upewniając się, że mają ten sam kolor z tyłu (na przykład czerwony), pomieszaj je razem, a następnie daj po jednej każdemu graczowi (odłóż na bok dodatkowe karty). Każdy gracz bierze planszę z figurami i kładzie ją przed sobą. Wymieszaj wszystkie części twarzy, a następnie rozłóż je twarzą do dołu na stole. Następnie gracze patrzą na otrzymane karty ekspresji/emocji i muszą odtworzyć ją na swojej planszy. Wszyscy gracze zaczynają zbierać karty (oczy, nos, brwi, usta, policzki). Gra kończy się, gdy pierwszy gracz w pełni skompletuje ekspresję. Jeśli pasuje do jednej z  kart ekspresji, którą otrzymali, wygrywają grę; w przeciwnym razie odpadają i  ich karty wracają na stół, a gra toczy się dalej.

ŚMIESZNE TWARZE Dzieci mogą bawić się samodzielnie, korzystając z dostarczonych materiałów, tworząc wiele różnych twarzy, mieszając części twarzy za każdym razem w oryginalny, nowy sposób, dając upust wyobraźni i kreatywności. Albo mogą sobie wyobrazić emocje, spojrzeć w lustro i spróbować odtworzyć twarz.

ŚMIECH WYZWANIE dla 3 graczy

Jedno dziecko zostaje mianowane sędzią i decyduje, kto wygra wyzwanie. Pozostali dwaj gracze walczą ze sobą, próbując: stworzyć twarz, która najbardziej rozśmiesza sędziego. Każdy gracz podnosi planszę z figurami i kładzie ją przed sobą; części twarzy są wymieszane i ułożone, twarzą do góry, na stole. Każdy z nich ma do 40 sekund na stworzenie najśmieszniejszej możliwej twarzy, używając dostarczonych elementów. Zwycięzca zostaje sędzią i gra toczy się dalej.

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Paczkomaty Inpost 24/7 48 - 72h Za darmo!
Paczkomaty Inpost 24/7 - pobranie 48 - 72h Za darmo!
Kurier DPD 2 dni robocze 16,00 zł
Kurier DPD - pobranie 2 dni robocze 20,00 zł
Kurier DPD Pickup - odbiór w punkcie odbioru DPD 2 dni robocze 16,00 zł
Odbiór osobisty Odbiór w sklepie stacjonarnym w Warszawie w C.H. Łopuszańska 22. Po przedpłacie lub płatność przy odbiorze. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł darmowa dostawa!