Zabawki Lego

Klocki LEGO pomagają rozwijać rozwój dziecka- wspomagają kreatywność i zdolność manualną, a także uczą kolorów, kształtów, cyfr i wiele więcej. Lego inspiruje i pomaga rozwijać się dzieciom w każdym wieku.

 

Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • LEGO 4+

  Klocki LEGO Juniors są idealnym prezentem dla chłopców i dziewczynek, którzy rozpoczynają swoją przygodę z budowlami z klocków. W zabawie towarzysą bohaterowie bajek. Klocki łatwo się układa dzięki specjalnym podstawkom. Lego Juniors 4+ są idealne dla starszych przedszkolaków.

 • LEGO CITY

  LEGO City to prawdziwa zabawa. Dzieci ucieszą i zainspirują dzięki zestawom klocków pozwalającym im odtworzyć sceny z prawdziwego życia. Pozwól swojemu dziecku zbudować miasto LEGO, w którym znajdą się policjanci, strażacy i przedstawiciele innych zawodów. Klocki LEGO City zachęcają do kreatywnych zabaw! Zestawy Lego City są przeznaczone dla dzieci już od 5go roku życia- będą idealnym prezentem dla starszaków- chłopców i dziewczynek.

 • LEGO CLASSIC

  Czas na kreatywność! Dzięki Lego Classic dzieci mogą samodzielnie budować i tworzyć historie! Klocki Lego Classic są uniwersalne, a elementy dodatkowe takie jak koła albo oczy sprawiają, że z tych klocków dziecko może stworzyć niemal wszystko, co sobie wyobrazi.

 • LEGO CREATOR

  W zestawach LEGO Creator 3w1 znajdują się pełne szczegółów budynki, pojazdy i stwory z klocków LEGO. Każdy zestaw można zbudować na 3 sposoby, co rozwija wyobraźnię i zmysł przestrzenny dziecka. Klocki LEGO Creator dostarczają mnóstwa zabawy i satysfakcji budowniczym w każdym wieku.

 • LEGO DISNEY

  Zestawy LEGO Disney to zaproszenie do wspaniałego świata budowli z klocków LEGO połączone z magią opowieści Disneya. Prosta konstrukcja pozwala łatwo budować z klocków i mieszać ze sobą zestawy. LEGO Disney łączy zabawę i wymyślanie historii oraz rozwój motoryki małej ręki.

 • LEGO DUPLO

  LEGO DUPLO rozwijają umiejętności konstrukcyjne i orientację przestrzenną dziecka, uczą kolorów, kształtów, cyfr. Konieczność łączenia klocków ze sobą wspiera rozwój motoryki małej ręki. LEGO to najwyższa jakość i bezpieczeństwo, co sprawia, że LEGO DUPLO to najlepsze klocki dla dzieci w wieku 2-5 lat.

 • LEGO FRIENDS

  W świecie LEGO, w mieście Heartlake żyje 5 przyjaciółek- Andrea, Emma, Mia, Olivia i Stephanie. Z każdą warto się zaprzyjaźnić i bawić się we wspaniały świat klocków LEGO Friends! Zestawy LEGO Friends zawierają w sobie klocki i figurki, by dziecko mogło budować i kreować świat LEGO Friends.

 • LEGO HIDDEN SIDE

  LEGO® Hidden Side™ - Prawdziwie rozszerzona zabawa‎! LEGO® Hidden Side to niezwykłe połączenie zestawu konstrukcyjnego z zabawką techniczną oraz grą, która wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną. Dzieci mogą zbudować wielowarstwowy model, a następnie przy pomocy bezpłatnej interaktywnej aplikacji AR urządzić polowanie na duchy. LEGO® Hidden Side™ tworzy od dawna wyczekiwany most między światem rzeczywistym i krainą wirtualnej rozrywki!

 • LEGO MINECRAFT

  Klocki LEGO® umożliwią dzieciom zbudowanie niesamowitego świata Minecrafta™, odtworzenie jego wyjątkowych bohaterów i przeżywanie własnych pasjonujących przygód. Teraz dziecko może zanurzyć się w świecie Minecraft z dala od komputera!

 • LEGO NINJAGO

  W świecie serialu LEGO NINJAGO dzielni wojownicy ninja walczą ze złem. Dzięki zestawom klocków LEGO NINJAGO każde dziecko może stać się jego częścią. LEGO NINJAGO zapewnia wspaniałą rozrywkę podczas budowania z klocków, a potem zabawy figurkami NINJAGO. Każdy może stać się mistrzem Spinjitzu!

   

 • LEGO STAR WARS

  Zestawy LEGO Star Wars to wierne odwzorowanie maszyn i scen znanych z kultowej Sagi- wszystko zrobione z klocków! Każdy zestaw klocków LEGO Star Wars będzie dla dzieci zachętą to ponownego zanurzenia się w świecie przygód Gwiezdnych Wojen. Zbudowane z klocków modele służą do zabawy, ale też dekoracji pokoju.

 • LEGO TROLLS

  Witaj w świecie Trolli! Na Twoje dziecko czekają tu kolorowe krainy, niesamowita muzyka i jak to u Trolli- moc uścisków! Gotowi do zabawy?

 • POZOSTAŁE
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów