Zabawki KREATYWNE I PLASTYCZNE

Jest 374 produktów.

Podkategorie

 • Art.&craft
 • Biżuteria i koraliki

  Zestawy do tworzenia biżuterii dla dzieci

  Zestaw do tworzenia biżuterii dla dzieci, to idealny pomysł na prezent dla każdej dziewczynki. Jest to kreatywna zabawka, która bez trudu pobudzi wyobraźnie, a przy okazji wyćwiczy umiejętności manualne. Poza tym z pewnością zajmie Twoje dziecko na długi czas. Dziewczynki uwielbiają zestawy do robienia biżuterii, bo dzięki nim mogą wykreować własne, niepowtarzalne bransoletki, czy naszyjniki. Przy okazji mogą naśladować swoje mamy, a przy tym nie podbierać im biżuterii. Zestaw koralików do robienia biżuterii dla dzieci sprawi, że Twoja córka będzie czuła się jak księżniczka i wielokrotnie przeglądała w lustrze, dobierając odpowiednią biżuterię do stroju, czy własnego nastroju. Własnoręcznie wykonane naszyjniki i bransoletki, to także częsty temat rozmów dziewczynek, które chętnie chwalą się między sobą swoimi arcydziełami.

  Zabawki dla dzieci – Zestaw koralików do tworzenia biżuterii

  Podarowując dziecku zestaw do robienia biżuterii sprawiasz mu ogromną radość, a jednocześnie dbasz o jego prawidłowy rozwój pobudzając wyobraźnie i ćwicząc motorykę. Oferujemy zastawy do tworzenia biżuterii dla dzieci wykonane z różnych tworzyw, o różnych kolorach i wielkościach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz idealny zestaw dla swojej pociechy.

 • Crayola
 • Farby

  Malowanie farbami plakatowymi czy wodnymi to wielka przyjemność! Dzieci uwielbiają nanosić farbę na papier lub płótno, czerpiąc z tego wielką satysfakcję. Wszelkie aktywności plastyczne wpływają bardzo pozytywnie na rozwój maluchów: rozwijają kreatywność, koordynację, rozpoznawanie i łączenie kolorów, a także rozwijają rękę.

  Farby plakatowe nanoszone grubszym pędzlem zapewniają zupełnie inne bodźce niż akwarele, dające łagodne linie i rozmyte barwy. Że nie wspominamy nawet o farbach do malowania rękami...!

 • Flamastry, markery

  Flamastry i markery

  Flamastry i markery mają nasycone kolory, a sam proces tworzenia jest bardzo przyjemny. Dzieci uwielbiają malowanie flamastrami! W Uczyibawi.pl mamy flamastry dla większych i mniejszych, pachnące, zmywalne, do szkła - jakie tylko chcecie!

  Flamastry dla najmłodszych

  Małe dzieci też lubią rysować flamastrami! A my nie musimy już obawiać się niespieralnych plam na tapicerce czy ścianach. Coraz częściej firmy dostrzegają potrzebę wprowadzania do asortymentu flamastrów zmywalnych. Nie tylko są bezpieczne dla mebli, ale także - przede wszystkim! - dzięki skróconemu składowi, przeważnie opartemu o wodę - dla maluchów!

 • Kredki

  Kredki ołówkowe, kredki świecowe, kredki dla najmłodszych

  Kredki powinny towarzyszyć dzieciom od najwcześniejszych lat. Świecowe kredki o kształcie dopasowanym do niewprawnej rączki maluszka pomagają rozwijać motorykę małą, koordynację, a także zaspokajają dziecięcą potrzebę tworzenia. Kredki ołówkowe są przeznaczone dla starszych dzieci, pozwalają na ekspresję, wyrażenie emocji, a także rozwijają kreatywność. Warto zainwestować w dobre, miękkie kredki, które dadzą dziecku przyjemność płynącą z procesu tworzenia. Nasycone kolory i łatwość używania sprawią, że nawet mniej chętne do aktywności plastycznej dzieci spędzą na rozwijającym rysowaniu więcej czasu.

 • Kolorowanki
 • Masy plastyczne
 • Naklejki
 • Piasek kinetyczny
 • Slime
 • Pozostałe
 • Zestawy kreatywne
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 374 elementów