Zabawki EDUKACYJNE,Nauka i Zabawa,zabawki edukacyjne

Jest 198 produktów.

Podkategorie

 • Doświadczenia i...

  Zabawki edukacyjne – Doświadczenia

  Na rynku jest ogromny wybór przeróżnych zabawek dla dzieci. Jednakże chcąc obdarować naszą pociechę warto zastanowić się i przemyśleć swój wybór, tak aby prezent zarówno bawił, uczył, jak i stymulował rozwój. Idealnym wyborem jest zestaw doświadczalny dla dziecka, który umożliwia przeprowadzenie prostych i zwykle efektownych eksperymentów. Pozwalają samodzielnie odkrywać i eksplorować otaczający świat. Najczęściej zestawy doświadczalne dla dzieci dotyczą takich dziedzin nauki, jak: fizyka, chemia, biologia, elektronika, astronomia czy iluzja. Zabawki edukacyjne – doświadczenia mają na celu przede wszystkim zafascynowanie naszej pociechy odkrywaniem różnych aspektów rzeczywistości, pobudzanie kreatywności, ćwiczenie umiejętności manualnych, a także rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego. Poza tym potrafią zainteresować na wiele godzin. Dzieci bardzo chętnie wykonują eksperymenty, a przy tym zdobywają nową wiedzę i umiejętności, które mogą okazać się pomocne podczas późniejszej nauki fizyki, biologii czy innych nauk ścisłych. Niejednokrotnie zestawy doświadczalne dla dzieci są pierwszymi bodźcami do rozwijania w dziecku pasji, która nierzadko staje się w dorosłości sposobem na życie.

  Zestawy doświadczalne dla dzieci

  W naszej ofercie znajduje się wiele różnych zabawek edukacyjnych w postaci doświadczeń, a więc z pewnością znajdziesz coś idealnego dla swojej pociechy. Z nami dziecko stworzy własnego robota, rakietę, układ słoneczny czy też pozna anatomie człowieka. Warto zwrócić uwagę, że pomocne w wyborze odpowiedniego zestawu są czytelne oznaczenia doświadczeń i eksperymentów, a także różna ich wielkość oraz poziom trudności. Zestawy doświadczalne dla dzieci, to idealny sposób na zabawę, stymulowanie rozwoju dziecka oraz naukę analitycznego i logicznego myślenia, które jest niezbędne w dorosłym życiu.

 • Instrumenty

  Muzyka wspiera rozwój intelektualny, wrażliwość, pobudza kreatywność. Stymuluje ośrodek nerwowy, wspomagając powstawanie nowych synaps. Pobudza rozwój ruchowy - zachęca do tańca, podrygiwania. Muzyka w życiu dziecka powinna być obecna od życia prenatalnego, gdyż pozytywnie wpływa na rozwój mózgu. Muzyka nie ma wad - szczególnie gdy można ją samemu tworzyć. Instrumenty muzyczne w zabawie warto wykorzystywać w każdym wieku! Gitara czy flet to wspaniały prezent!

 • Książeczki i gry...

  Pobudzające kreatywność, wyobraźnię, integrację sensoryczną zabawki edukacyjne, które pomogą dziecku w starcie w sformalizowany system edukacji: wesprą naukę czytania i pisania, liczenia. Wspierają rozwój motoryki małej ręki, dzięki czemu trzymanie ołówka w szkolnej ławce będzie łatwiejsze. Dzięki zabawkom edukacyjnym wspierającym umiejętność czytania i pisania oraz poznawanie liczb i podstawowych zasad matematycznych dziecko w łagodniejszy sposób rozpoczyna przygodę ze szkołą czy zerówką.

 • Wykopaliska

  Większość dzieci na pewnym etapie rozwoju przeżywa fascynację czasami prehistorycznymi i żyjącymi w nich wielkimi gadami. Zabawki 4M z serii Wykopaliska pomogą im lepiej poznać dinozaury, poszerzyć wiedzę, a także zapewnią świetną zabawę. Seria szkieletów dinozaurów do samodzielnego wydobycia ze skamieliny cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem dzieciaków. Część Wykopalisk jest uzupełniona o aplikację, dzięki której dinozaur może zostać ożywiony. Zestawy edukacyjne z serii Wykopaliska są jedną z najpopularniejszych zabawek w naszych sklepach - stacjonarnych i online.

 • Pozostałe
 • Mądre Dziecko
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 198 elementów