Zabawki EDUKACYJNE,Nauka i Zabawa,zabawki edukacyjne

Jest 231 produktów.

Podkategorie

 • Doświadczenia

  Zabawki edukacyjne – Doświadczenia

  Na rynku jest ogromny wybór przeróżnych zabawek dla dzieci. Jednakże chcąc obdarować naszą pociechę warto zastanowić się i przemyśleć swój wybór, tak aby prezent zarówno bawił, uczył, jak i stymulował rozwój. Idealnym wyborem jest zestaw doświadczalny dla dziecka, który umożliwia przeprowadzenie prostych i zwykle efektownych eksperymentów. Pozwalają samodzielnie odkrywać i eksplorować otaczający świat. Najczęściej zestawy doświadczalne dla dzieci dotyczą takich dziedzin nauki, jak: fizyka, chemia, biologia, elektronika, astronomia czy iluzja. Zabawki edukacyjne – doświadczenia mają na celu przede wszystkim zafascynowanie naszej pociechy odkrywaniem różnych aspektów rzeczywistości, pobudzanie kreatywności, ćwiczenie umiejętności manualnych, a także rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego. Poza tym potrafią zainteresować na wiele godzin. Dzieci bardzo chętnie wykonują eksperymenty, a przy tym zdobywają nową wiedzę i umiejętności, które mogą okazać się pomocne podczas późniejszej nauki fizyki, biologii czy innych nauk ścisłych. Niejednokrotnie zestawy doświadczalne dla dzieci są pierwszymi bodźcami do rozwijania w dziecku pasji, która nierzadko staje się w dorosłości sposobem na życie.

  Zestawy doświadczalne dla dzieci

  W naszej ofercie znajduje się wiele różnych zabawek edukacyjnych w postaci doświadczeń, a więc z pewnością znajdziesz coś idealnego dla swojej pociechy. Z nami dziecko stworzy własnego robota, rakietę, układ słoneczny czy też pozna anatomie człowieka. Warto zwrócić uwagę, że pomocne w wyborze odpowiedniego zestawu są czytelne oznaczenia doświadczeń i eksperymentów, a także różna ich wielkość oraz poziom trudności. Zestawy doświadczalne dla dzieci, to idealny sposób na zabawę, stymulowanie rozwoju dziecka oraz naukę analitycznego i logicznego myślenia, które jest niezbędne w dorosłym życiu.

 • Instrumenty

  Muzyka wspiera rozwój intelektualny, wrażliwość, pobudza kreatywność. Stymuluje ośrodek nerwowy, wspomagając powstawanie nowych synaps. Pobudza rozwój ruchowy - zachęca do tańca, podrygiwania. Muzyka w życiu dziecka powinna być obecna od życia prenatalnego, gdyż pozytywnie wpływa na rozwój mózgu. Muzyka nie ma wad - szczególnie gdy można ją samemu tworzyć. Instrumenty muzyczne w zabawie warto wykorzystywać w każdym wieku! Gitara czy flet to wspaniały prezent!

 • Interaktywne

  W Uczyibawi.pl mamy do zabawek podejście holistyczne - interaktywne minikomputery i roboty zasilają naszą ofertę, nie stronimy jednak od zabawek interaktywnych-manipulacyjnych, którymi można bawić się - zgodnie z mniej we własny sposób. Poprawia to koordynację, pobudza wyobraźnię i pozytywnie wpływa na poczucie przestrzeni.

 • Konstrukcyjne

  Zabawki konstrukcyjne są najchętniej wybierane przez rodziców. I bardzo dobrze, to forma bardzo rozsądnej inwestycji w rozwój dziecka. Zabawy konstrukcyjne zaczynają angażować już roczne dzieci. Około 3. roku życia maluchy mają już pełen zestaw narzędzi, by... konstruować. Dlaczego warto dbać, by zabawki konstrukcyjne były na półce naszych dzieci? Po pierwsze rozwijają umiejętność planowania. Po drugie - orientację w przestrzeni, samodzielność, kreatywność. Dodatkowo samodzielne zbudowanie czegoś daje wielką satysfakcję. Nie da się też ukryć, że maluchy mają głęboko zakorzenioną potrzebę tworzenia, którą zabawki konstrukcyjne doskonale zaspokajają.

 • Mądre Dziecko

  Pobudzające kreatywność, wyobraźnię, integrację sensoryczną zabawki edukacyjne, które pomogą dziecku w starcie w sformalizowany system edukacji: wesprą naukę czytania i pisania, liczenia. Wspierają rozwój motoryki małej ręki, dzięki czemu trzymanie ołówka w szkolnej ławce będzie łatwiejsze. Dzięki zabawkom edukacyjnym wspierającym umiejętność czytania i pisania oraz poznawanie liczb i podstawowych zasad matematycznych dziecko w łagodniejszy sposób rozpoczyna przygodę ze szkołą czy zerówką.

 • Wykopaliska

  Większość dzieci na pewnym etapie rozwoju przeżywa fascynację czasami prehistorycznymi i żyjącymi w nich wielkimi gadami. Zabawki 4M z serii Wykopaliska pomogą im lepiej poznać dinozaury, poszerzyć wiedzę, a także zapewnią świetną zabawę. Seria szkieletów dinozaurów do samodzielnego wydobycia ze skamieliny cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem dzieciaków. Część Wykopalisk jest uzupełniona o aplikację, dzięki której dinozaur może zostać ożywiony. Zestawy edukacyjne z serii Wykopaliska są jedną z najpopularniejszych zabawek w naszych sklepach - stacjonarnych i online.

 • Pozostałe
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 231 elementów